Hakkımızda

Simulasyon Makine

{title}

Hakkımızda

Simulasyon Makine sektörde 2009 yılının ilk yarısından itibaren faaliyet gösteren Ar-Ge odaklı çalışmayı kendine ilke edinmiş bir tasarım ve uygulama girişimidir.
 

6 eksenli simulasyon araçlarının uygulamaları ile başlayan tasarımlar bugün ülkemizde ve Dünya çapında ses getirecek projelere imza atılmasını sağlamıştır.

 

Geçen zaman içinde elde edilen tecrübeler ile geleceğin simulasyon sistemlerini üreten Simulasyon Makine, Sağlık, Ormancılık, Turizm, Havacılık ve Savunma Sanayine yönelik tasarımları ile göz doldurmaktadır.
 

7 ülkede ve Türkiye’de 7 bölgede çalışan sistemleri bulunan firmamız sizlerin ihtiyaçlarını daha ötesinde hayallerini gerçekleştirmeye aday yerli ve milli bir Ar-Ge kuruluşudur.
 

 

Vizyonumuz:
Ar-Ge ve İnovasyon temelinde ülkemizi geleceğe taşıyacak tasarım ve uygulamalara imza atan Türkiye’nin en büyük Ar-Ge firmaları arasında yer almaktır.

Misyonumuz:
Ülkemizin ve insanımızın ihtiyaçlarından yola çıkarak yurt dışı bağımlılığımızı en aza indirecek, toplumsal hayatı kolaylaştıran ve eğlence katan yeni teknoloji tasarım uygulamalarını hayata geçirmektir.
 

Simulasyon Makine

Sizin için hayatı kolaylaştırmayı kendine ilke edinmiş Simulasyon Makine ekibi olarak ülkemize değer katacak teknolojik tasarımları hizmetinize sunuyoruz.
Sipariş ve proje bazlı çalışmalarımızın yanında özel ihtiyaçlarınıza da çözümler sunuyoruz.
Yürüttüğümüz Ar-Ge projeleri kısa zamanda sizlerle buluşacaktır. Bizi takip etmeye devam edin…

  • Simulasyon yaşamı kolaylaştırır…
  • Simulasyon eğitimin bir parçasıdır…
  • Havacılıkta simulasyon eğitimi vazgeçilmezdir…
  • Simulasyon gerçek durumlara hazırlık için elinizdeki en büyük güçtür…
  • Simulasyon gerçekhayatın provasıdır…